https://www.high-endrolex.com/11
Jak vybrat vchodové dveře | Otherm Brno
https://www.high-endrolex.com/11
https://www.high-endrolex.com/11
https://www.high-endrolex.com/11
775 750 154
brněnský specialista na okna brněnský specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

Jak vybrat vchodové dveře


Stejně jako při kontaktu s neznámým člověkem i při vstupu do domu platí, že první dojem uděláte pouze jednou. Proto se vyplatí věnovat výběru vstupních dveří do vašeho domu dostatečnou pozornost a zvážit nejen vzhled a samozřejmě cenu, ale také jejich bezpečnost a odolnost.

Vzhled vstupních dveří hraje při jejich výběru významnou roli

Dojem ze vstupních dveří ovlivňuje i pocit, který návštěvník bude mít z vašeho domu. Ovlivnit ho můžete výběrem materiálu, barvy dveří či dekoru prosklení.

Bezpečnost na prvním místě

O tom, zda volit vstupní dveře se skleněnou plochou či bez ní existuje řada polemik. Sklo přirozeně propouští světlo, které se díky tomu dostane do vstupní haly, na druhou stranu z hlediska ochrany soukromí a bezpečnosti je u vchodových dveří spíše slabým místem. Počítejte tedy s tím, že s ohledem na váš komfort se již při výběru vyplatí vsadit na kvalitní a odolné materiály a například v případě skleněných prvků volit sklo bezpečnostní.

Na vzhled dveří a jejich tvarovou stálost má vliv volba materiálu

Z hlediska volby materiálu jsou v současné době nejoblíbenější dveře plastové, které skvěle izolují a nabízí celou řadu dekorů včetně imitace dřeva. Z hlediska ceny a užitné hodnoty jde o nejvýhodnější kombinaci.

Naproti tomu, pokud upřednostňujete kvalitní přírodní materiály a vyžadujete od vchodových dveří přirozený vzhled, jsou ideálním řešením dveře dřevěné, které se opět vyrábí v různých barvách a dekorech, z nichž si můžete vybrat kousek ideálně ladící ke zbytku domu. Kvalita povrchové úpravy dřeva je v současné době na vysoké úrovni a dáváme na ni záruku 7 let. Přesto je potřeba alespoň jedenkrát ročně dveře z vnější strany očistit, namazat jim panty a povrchový nátěr ošetřit balzámem, který se postará o jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům. Při provádění pravidelné údržby však budou dveře sloužit bez nutnosti většího zásahu až 40 let.

Výhodou dřevohliníkových vchodových dveří, u nichž je dřevěná konstrukce pokryta vrstvou kvalitního hliníku chránícího dveře po celá desetiletí, je především absolutní bezúdržbovost a nekonečná životnost.

Naprostou špičkou z hlediska životnosti i odolnosti jsou plně hliníkové vchodové dveře, které kromě rezistence povrchu vůči poškození disponují i výbornými předpoklady pro instalaci do prostředí s předpokladem vysoké zátěže, například administrativních budov či bytových domů.

  Kontaktujte nás

 

Telefon: 775 750 154

 

Mail: brno@otherm.cz

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka

 

https://www.high-endrolex.com/11